Vyšetření znamének
Centrum pro léčbu otoků
Centrum pro estetickou medicínu
Centrum pro choroby kožní a pohlavní
Podiatrie a lékařská pedikůra
úvod  Úvod / Média

Média

VÍCE

Přednáška na pediatrickém konresu

 Naše paní doktorka Rafčíková přednášela na pediatrické kongresu Pediatrie pro praxi . Přednáška se týkala atopického ekzému, tento patří nejen dermatologům,ale také dětským lékařů , kteří jsou v první linii jak diagnostiky tak péče o atopický ekzém.
Milé  budoucí maminky, nebojte se zeptat svého  pediatra na prevenci atopického ekzému  hned po narození nebo zakupte  Atoderm Preventive už do porodnice.
VÍCE

Návrhářka BEATA RAJSKÁ u nás

Naše klinika měla tu čest ošetřit světově uznávanou hvězdu módního návrhářství paní Beatu Rajskou. sme velmi hrdi, že paní Beata Rajská, nekorunovaná královna českého módního průmyslu, navštívila naši kliniku a nechala si vyšetřit znaménka špičkovým dermatoskopem firmy FotoFINDER.
VÍCE

PROMĚNA 2015

 Podívejte se na krátké video z naší kliniky , kdy ženy , které se rozhodly zdravě žít, konzultují s naší paní doktorkou své obtíže. Všechny zhubly několik kil a nedaly si u nás nic jiného než vodu. Jen tak dále  .
PROMĚNA 2015 - finalistky na klinice VZHLED
VÍCE

MISS KARVINSKO 2014

Finále MISS KARVINSKO 2014 se uskutečnilo 29.11.2014 v 17:00 v MěDK Karviná. Naše klinika VZHLED byla generálním sponzorem , paní doktroka předávala vítězce hlavní cenu a spolu s ostatními porotci neměla lehkou práci ve výběru té nejkrásnější zralé krásy na Karvinsku. Výsledky s dozvíte na stránkách pořádající modelingové agentury paní Lucie Dudíkové.
VÍCE

Charita pro MALAWI

 Zúčastnili jsme se charitativního plesu v Ostravě , jehož výtěžek jde na vybudování nemocnice v MALAWI. Společnost , která akci zorganizovala je  International Humanity (česko-slovenské neziskové občanské sdružení ) zastoupené zakladatelem a předsedou Doc. MUDr. Rastislavem Maďarem,PhD.. Tuto akce uspořádal Rotary klub OSTRAVA.

 

VÍCE

Trendy v estetice 2015

 Naše paní doktorka Rafčíková přednášela na  mezinárodním kongresu estetické medicíny Trendy v estetice 2015. Přednáška na téma sluneční záření a ochranné pomůcky měla mezi ostatními estetickými lékaři velký úspěch. Druhá přednáška připomněla přípravek MATRICIUM.
VÍCE

Podiatrie - Pedikůra

 Vážení klienti, podívejte se na vlastní oči, jak umíme vyspravit zarůstající nehet  v pořadu TV Medicína televize POLAR.
VÍCE

Pedikůra - článek v Perfect Woman

 Luxusní časopis Perfekt Woman vyzval naši paní doktorku k rozhovoru o pedikůře. Přečtěte si také....
VÍCE

Melanom- MF Dnes 13.5.2014

Článek k Melanomovému dni v Mladé frontě DNES

VÍCE

PROMĚNA 2014

Naše klinika VZHLED se podílela na hodnocení a přípravě. Akce začala v lednu, kdy 30 žen nastoupilo náročnou cestu cvičení a zdravého stravování k dosažení co nejlepších redukčních výsledků.

VÍCE

BETYNKA

MUDr. Rafčíková radí maminkám, jak pečovat o kůži miminek, čtěte více: http://www.mojebetynka.cz/dite-je-na-svete/pece-o-dite-a-jeho-vychova/miminko-nekoupejte-denne
VÍCE

TBM - TV medicína

Bojíte se rakoviny kůže? Chcete hlídat a vyšetřit znaménka tím nejmodernějším způsobem? Je tu pro Vás TOTAL BODY MAPPING - jediný v České republice ! Klikněte a podívejte se na pořed TV MEDICÍNY.
VÍCE

PAJIZÉVKY neboli STRIE

Víte jak na ně? Jsou to jizevnaté změny a ať vykládá či slibuje kdo chce co chce, jsou trvalou náhradou poškozené tkáně, lze je pouze upravit a nikoli se jich zbavit. Prevence je také problematická. Čtete více v článku MUDr. Silvie Rafčíkové MBA: http://www.chytrazena.cz/prevence-strii-v-tehotenstvi-o-sve-telo-pravidelne-pecujte-24493.html

VÍCE

Charitativní akce

Naše firma dlouhodobě podporuje nadační fond dětské onkologie a vydražila při aukci pro onkologicky nemocné děti v Praze obraz známého malíře Václava Floriana s názvem Silvia ( na foto s MUDr. Rafčíkovou). Jsme rádi , že můžeme pomoci.
VÍCE

Celosvětový kongres estetické medicíny

Vážené klientky a klienti, koncem června se MUDr. Silvie Rafčíková,MBA , zúčastnila celosvětového kongresu v estetické medicíně a dermatovenerologii v Athénách, ze kterého pro Vás přivezla spoustu novinek a nových léčebných metod, v prvé řadě se jedná o "total body mapping" v prevenci maligního melanomu , ale také množství estetických inovací , které budeme postupně zavádět.

VÍCE

TV POLAR

MUDr.Silvie Rafčíková MBA, v regionální zpravodajství TV Polar

Odstranění znaménka , výrustku  nebo skvrny by měl indikovat  a nejlépe provést dermatolog

11.3.2013
VÍCE

TV POLAR - Host dne MUDr.Rafčíková

Jarní úprava a jarní zákroky.... 

jaké ? Vše se dozvíte v rozhovoru s MUDr. Silvií Rafčíkovou,MBA
VÍCE

TV medicína POLAR - Vrásky

Jak na vrásky?

Magazín TV POLAR s MUDr. Silvií Rafčíkovou
VÍCE

TV medicína POLAR - Znaménka

Jak na znamínka?

pořad TV POLAR  s MUDr. Silvií Rafčíkovou
VÍCE
VÍCE

TV medicína POLAR - Podiatrie

Co je podiatrie?  Toto slovo se často plete s pediatrií, ale věřte, že s péčí o dítě nemá nic společného. Vše se dozvíte v následujícím pořadu.
VÍCE

Opalování

Opalování ano nebo ne? odpovídá MUDr. Silvie Rafčíková jako host dne

VÍCE

TEP - Nadační fond Krtek

Nabízíme  televizní dokument Nadačního fondu Krtek - fondu dětské onkologie se spádem - celá Morava. MUDr. Silvie Rafčíková,MBA  je členkou správní rady. O poslání tohoto fondu se dozvíte z dokumentu České televize TEP 24  nebo si otevřete stránky Nadačního fondu KRTEK.
VÍCE

Pupínky a fleky na kůži ?

Víte , co znamenají? Přečtěte si zajímavý článek :
internetový časopis pro ženy
VÍCE

Živě na jedničce - Zachraňte si kůži

Naše paní doktorka MUDr. Silvie Rafčíková, MBA, byla pozvána do pořadu ČT , podívejte se na video 
Přejít na video
VÍCE

Solária

test solárií - přečtěte si, jak jsme na tom ve znalostech my a co nám nabízejí solární studia.
VÍCE

Vady na kráse

 Chcete se dovědět o vadách na kráse každé z nás ?  Pamatujme , že kožní změny jsou prakticky vždy zrcadlem zdravotního stavu. Více Vám  sdělí v článku MUDr. Silvie Rafčíková MBA,  prezentace v i-dnes
VÍCE

Psali o nás v MF Dnes

rozhovor v Mladé frontě o naší klinice
VÍCE

Finalistky MISS Karvinsko

Finalistky MISS Karvinsko relaxovaly na naší klinice - přejít na video

VÍCE

MISS Karvinsko 2012 v POLARU

MUDr. Silvie Rafčíková  seděla v porotě a dekorovala MISS Karvinsko, podívejte se na přímý přenos
VÍCE
VÍCE

Dárek

Tímto děkujeme firmě MedaPrex zastoupené paní Pavlínou Sanxaridu za velmi milý dárek k otevření naší kliniky a těšíme se na další spolupráci .
VÍCE

Slavnostní otevření

Slavnostní otevření kliniky proběhlo 30.9.2011
Navigace
Nabídka
Rychlý kontakt
Newsletter
Orlová
Tel.: +420 596 230 100
Mob.: +420 731 444 995
           +420 731 444 997
Karviná
Tel.: +420 596 380 644
Mob.: +420 731 444 998
NAPIŠTE NÁM NAPIŠTE NÁM
poradna PORADNA
Přihlašte se k odběru a získávejte nejnovější informace.

 
 

Vzhled.cz
Vytvořilo ELINE web s.r.o.
Copyright 2014 AR MEDICAL s.r.o., všechna práva vyhrazena
NAŠI PARTNEŘI
webdesign ostrava

facebook