Vyšetření znamének
Centrum pro léčbu otoků
Centrum pro estetickou medicínu
Centrum pro choroby kožní a pohlavní
Podiatrie a lékařská pedikůra
úvod  Úvod /

Odstranění nežádoucích kožních změn

V této kapitole probereme odstranění chloupků, pigmentací , skvrn, tetováže....

1. Odstranění chloupků


Před objevem epilace laserem se zdálo, že boj s nechtěnými chloupky je nekonečný. Nyní nám tato technika nabízí způsob účinnější a příjemnější, tedy dokonalý. Použití světla směřuje ke hladké kůži bez nepříjemných pocitů. Jde o metodu například ve srovnání s elektrickou jehlou šetrnější, účinnější a méně bolestivou. Její předností je koncovka, která zasáhne prostor až do 1,9 cm2 na kůži, tedy odstraní mnoho chloupků najednou. Díky vyššímu výkonu je přesvědčivě nejúčinnější.Laserová depilace má účinnou formu chlazení přímo v hlavici a proto je bolestivá je mírně- popisována jako pálení - a dá se použitím krému EMLA změnit na zcela nebolestivou.

Podmínkou úspěchu epilace je zasažení chloupku v růstové fázi zvané anagen. Vzhledem k tomu, že chloupky jsou v době zákroku v různých růstových fázích, je třeba u každého klienta ošetření opakovat vícekrát průměrně 5x-10x. Rychlost zákroku závisí i na barvě ochlupení, tedy čím více pigmentu chloupek má a čím je kůže světlejší, tím snadněji je zničen.

Důležité je také vědět, že kůže by ve chvíli zákroku neměla být příliš opálená. Ani letní měsíce však nejsou velkým problémem, pokud si budete na ošetřená místa nanášet krém s dostatečným UV filtrem, který lékaři po zákroku doporučují.
Bolestivost zákroku je u každého pacienta individuální, obecně ale jen drobné pálení.
Ošetřují se nejrůznější místa: např. obličej (horní ret, oblast vousů, brada, tváře), podpaží, hrudník, bikiny-line, horní a dolní končetiny) .

Odstranění chloupků je dlouhodobé a ženy, které podstupují každodenní holení či vytrhávání chloupků s rychle vznikajícím strništěm a zarůstajícími chloupky, ocení hladkou kůži trvající několik týdnů a později několik měsíců bez procedury holení či vytrhávání. A těmto je tato procedura určena!
 

Naše pracoviště nabízí 2 typy laserů : Nd:YAG Long Pulse (1064)  a alexandritový laser 755nm Candela. Díky této kombinaci Vás zbavíme všech chloupků....


2. Pigmentace a skvrny


Říká se, že i pihy mohou být krásné a pihovatý nosík působí leckdy u dívek přímo neodolatelně. Přesto ne každý, komu se pihy či jiné skvrny ve větší míře objevují, je se svým údělem spokojen. Co se jednomu zdá rozkošné, to se pro druhého stává zdrojem pocitu méněcennosti.Podobné reakce jsou však dnes již zbytečné. Existuje totiž způsob, jak tento problém vyřešit snadno, rychle a bezbolestně.

Pokud se rozhodnete řešit svůj problém  bude ošetření probíhat pravděpodobně takto :
dermatolog posoudí Váš stav a navrhne optimální léčbu.
Zákrok je jen mírně bolestivý a stačí mírně předchladit a stává se bezbolestným a ve většině případů jsou skvrny odstraněny při několika ošetřeních.
K nám můžete zamířit jak s vrozenými, tak i během života nově vzniklými pigmentovými znaménky. Existuje celá řada těch, která nejsou nebezpečná.Posoudíme je povětšinou díky zkušenostem , digitálnímu dermatoskopu a někdy i histologii.

V zásadě však platí, že by každé takové znaménko, skvrnu či flíček měl vždy nejdříve vidět lékař- DERMATOLOG, jenž doporučí typ odstranění. Z vlastní praxe mám pacientku, které jiný lékař odstranil bez vyšetření dermatologem nějaký výrustek a pacientka umírá na metastázy MELANOMU.
Proto buďte velmi obezřetní !

U nás je automatické odeslání na histologické (mikroskopem) vyšetření v dermatohistopatologické laboratoři Doc.MUDr. Pocka , která se na kožní projevy specializuje .

Ochrana po ošetření :  Ošetřenou kůži je však nutné následující tři měsíce po zákroku chránit před slunečním zářením, a to pomocí vhodného ochranného krému s dostatečným UV filtrem, který by pro Vás měl být samozřejmostí vždy. Pro dobu zákroku jsou nejvhodnější podzimní, zimní a časné jarní měsíce, kdy si sluníčka užíváme spíše sporadicky.


Čím odstraňujeme :Zázrak, který Vám to umožní je  alexandritový laser 755nm , ERBIOVÝ laser , CO2 laser  , Q-Switch Neodym-YAG a dermabraze.
Díky nim se snadno a bezpečně zbavíte nejen pigmentových skvrn od sluníčka, jež dovedou potrápit zejména v oblastech obličeje, ramen, zad a dekoltu, ale i tzv. stařeckých skvrn, některých typů pigmentových znamének, ale vždy po poradě s dermatologem,možné je odstranit tetování a permanentní make-up.

3.Permanentní make-up a tetováž

Díky laseru  Q-Switch Neodym-YAG  vám efektivně odstraníme pigmentace, permanentní make-up a také i to nejhlubší profesionální tetování. Kůže přitom absorbuje vysokovýkonné laserové pulsy, které rozbíjí tetovací pigment na malé částice. Ty potom lépe a rychleji vstřebá váš imunitní systém.Počítat ovšem musíte s opakováním ošetření přibližně 6-7x v rozmezí 6 týdnů. Ošetření laserem je bezpečné! Při zákroku nezasahujeme okolní tkáň a riziko vedlejších účinků je tak minimální.


 

4.Odstranění kuperosy - zčervenání a drobných žilek hlavně v obličeji

Jedním z nejčastějších problémů dnešních žen a překvapivě i mužů  je přítomnost nápadných cévek na těle a obličeji a strach z tvorby křečových žil. Přitom odstranění rozšířených cévek, které se někdy slévají až ve velké červenofialové skvrny, není již dnes v žádném případě nemožnou či nadmíru bolestivou záležitostí.
Problém rozšířených cévek na obličeji se vyskytuje až u 70 procent dospělé populace nad 35 let. Podstatnými příčinami, které rozjezd rozšířených cévek značně urychlí, mohou být těhotenství, hormonální změny,obezita a slunění.

Laserů na obličejové cévky existuje dnes již celá řada a je důležité, aby pacient věděl, že každý se hodí pro jinou obtíž, že neexistuje jeden laser univerzální.Na našem pracovišti odstraňujeme pomocí IPL přístroje kuperosu - tedy zarudnutí obličeje velmi efektivně. Pomocí diodového laseru Quadrostar plus se odstraní větší cévky a haemangiomy. Pomocí Nd:YAG Long Pulse (1064)odstraníme tlustší a namodralé žilky.

 

 

Strach z finanční nedostupnosti této léčby je zbytečný. Po zásahu nejste nijak výrazně omezeni, nesmíte jen místo ošetření zbytečně namáčet a opalovat se - období podzimu, zimy, jara a časných letních měsíců je proto pro zákrok nejvhodnější. Je nutné také říci, že ne všichni se cévek na prvním sezení jednou provždy zbaví, proto je třeba léčbu opakovat. Po zákroku trvá přibližně 10 až 14 dnů, než se kůže uklidní, a za 3 až 4 týdny můžete absolvovat další ošetření.Je nutné počítat s otokem ošetřené oblasti a dbát pokynů lékaře.

5.Odstranění cévek na nohou - viz sekce skleroterapie (v rámci centra pro léčbu otoku)

 

6.Diamantová vakuová mikrodermabraze

 

Peelingová metoda diamantové mikrodermabraze spočívá v jemném mechanickém obroušení povrchových struktur kůže. Vhodná je zejména u kůže s rozšířenými póry a jemnými nerovnostmi a tzv. stařeckými skvrnami na obličeji.  Ošetření spočívá v dotykovém působení ploché vakuové sondy, pokryté diamantovou drtí o různé hrubosti. Výsledkem této peelingové metody je zjemnění povrchu ošetřované pleti, prokrvení a zlepšení drobných nerovností. U některých pigmentací s povrchově uloženým pigmentem se mohou zlepšit i tyto projevy.

Diamantovou mikrodermabrazí se ošetřuje hlavně obličej, dekolt, krk a hřbety rukou. Kombinováním s jinými metodami (např. s biostimulační laserovou maskou) se výrazně zvyšuje účinnost. Zvlášť efektní je užití sér ke zvýšení účinku.

Informace o tomto zákroku na 731 444 997 sestra Milada Dlabajová 


Laser na pigmentace a tetováž
04.04.2016
Zachraňte si život a přijďte si znaménka vyšetřit.
14.02.2016
Navigace
Nabídka
Rychlý kontakt
Newsletter
Orlová
Tel.: +420 596 230 100
Mob.: +420 731 444 995
           +420 731 444 997
Karviná
Tel.: +420 596 380 644
Mob.: +420 731 444 998
NAPIŠTE NÁM NAPIŠTE NÁM
poradna PORADNA
Přihlašte se k odběru a získávejte nejnovější informace.

 
 

Vzhled.cz
Vytvořilo ELINE web s.r.o.
Copyright 2014 AR MEDICAL s.r.o., všechna práva vyhrazena
NAŠI PARTNEŘI
webdesign ostrava

facebook