Vyšetření znamének
Centrum pro léčbu otoků
Centrum pro estetickou medicínu
Centrum pro choroby kožní a pohlavní
úvod  Úvod /

Dermabraze a peelingy

1. D E R M A B R A Z E

Většina žen dnes už ví, že kosmetické zákroky vedou nejen ke zlepšení vizáže a zdraví, ale zároveň vyžadují určitý čas na léčení a představují i jisté drobné riziko. Každý z nás je jiný, každý chceme jinak velkou změnu, každý máme rozdílné množství času, který můžeme věnovat svému zevnějšku. Revoluční rejuvenace DERMABRAZÍ umožňuje pacientovi, aby si sám časově i finančně řídil svoji léčbu. 

Mikrodermabraze je mechanickou exfoliací horních vrstev pokožky za použití diamantových koncovek. Jedná se o velmi jemnou exfoliaci, jejímž následkem dochází k regeneraci buněk a ke zvýšené produkci kolagenu. Zvýšení tonusu a elasticity pokožky jsou klinicky prokázány. Pokožka se stává díky mikroabrazi prostupnější a absorpce účinných aplikovaných látek se zvyšuje bez narušení přirozeného pH pokožky. Přístroj MINIVAC-EP efektivně odsává do sběrné nádobky exfoliovanou pokožku a díky vakuu zároveň provádí účinnou vakuovou masážní terapii.

Ošetření je prováděno ve 2 fázích:


Elektroporace je metoda, při které elektrickou stimulací měníme polarizaci buněk s následným otevřením můstků v buněčných membránách, a tím dochází ke zvýšené propustnosti pokožky. Je prokázáno, že při kombinaci elektroporace a mikrodermabraze dochází k až 5 x vyšší absorpci účinných látek, než u neošetřené pokožky. Tyto látky pronikají do pokožky zcela bezbolestně, bez jakéhokoliv poškození.

V průběhu ošetření se na pokožce mohou objevit červené flíčky či lehké zarudnutí. Tyto zmizí po několika minutách.
Trpíte-li OPARY, nutno předem upozornit. V takovém případě je zapotřebí konzultace s lékařem a následném zavedení léčebného preventivního opatření – 2 dny před ošetřením a 3 dny po ošetření.

Kontraindikace: pacemaker, defibrilátor, epilepsie, těhotenství, botulinum toxin, chirurgické zákroky-nejdříve po 4O dnech po zákroku, herpes zoster, pleť nedávno ošetřená jiným typem exfoliace, vysoce citlivá pleť, aktivní akné, nekontrolovaný diabetes, ekzémy, dermatitis /zánět kůže/, kožní nádor, virální léze, vaskulární léze, tetování.

Příprava: odlíčení, očištění a osušení pokožky.

 

Ošetření:

Účinné látky: hydratační, na citlivou pokožku, seboroickou pokožku, akné, , hyperpigmentace, vrásky kolem očí a rtů, tonizace poprsí, dekolt, kmenové buňky , kyselina hyaluronová, tělová celulitida. Metoda diamantové mikrodermabraze spočívá v jemném mechanickém obroušení povrchových struktur kůže. Vhodná je zejména u kůže s rozšířenými póry a jemnými nerovnostmi a tzv. stařeckými skvrnami na obličeji.

Ošetření spočívá v dotykovém působení ploché vakuové sondy, pokryté diamantovou drtí o různé hrubosti. Výsledkem této peelingové metody je zjemnění povrchu ošetřované pleti, prokrvení a zlepšení drobných nerovností. U některých pigmentací s povrchově uloženým pigmentem se mohou zlepšit i tyto projevy.

Diamantovou mikrodermabrazí se ošetřuje hlavně obličej, dekolt, krk a hřbety rukou. Kombinováním s jinými metodami (např. s biostimulační laserovou maskou) se výrazně zvyšuje účinnost. Zvlášť efektní je užití sér ke zvýšení účinku. Informace o tomto zákroku na 731 444 997 sestra Milada Dlabajová

 

2. C H E M I C K Ý    P E E L I N G

Chemický peeling se ve světě stal pro mnohé ženy neodmyslitelnou součástí běžné péče o pleť, používají jej v pravidelných intervalech již po řadu let. Odměnou jim je výrazná regenerace a omlazení pleti, redukce nežádoucí nerovnoměrné pigmentace pleti a odstranění poškozených vrstev buněk. Chemický peeling Vám pomůže, pokud je Vaše pokožka unavená nebo poškozená sluncem, dokáže korigovat drobné jizvičky, počínající vrásky a výborně si poradí i s drobnými pigmentovými skvrnami. Uspokojivě vyřeší také problémy s akné a nadměrným maštěním kůže (rozšířené póry).

Chemický peeling spočívá v nanášení BIO komplexu kyseliny glykolové na ošetřovanou pokožku. Působením kyseliny glykolové dochází k epidermolýze, odloučí sepovrchové buňky kůže. Následuje proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Technologie laboratoře Renophase kombinuje tento proces s přípravou pleti patentovanou hmotou Hydrogelem Reticulé, který zaručuje proniknutí aktivních složek do hlubších vrstev kůže. Zde dochází ke stimulaci buňek a jejich následné regeneraci. Proces přestavby pleti se navenek projevuje zarudnutím pokožky, které vybledne do 2 dnů po aplikaci. Během této doby se mohou na ošetřených místech objevit také drobné puchýřky, stroupky, šupinatění nebo jemné olupování pokožky. Všechny tyto projevy vymizí do 4 dnů.Pleť má po zhojení viditelně lepší obnovenou strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek. Pleť je vyrovnaná, jemnější, hydratovaná a odstraňují se projevy akné a pigmentace.


Kontraindikace:
ATB, Curacné, Locacid, Diferine, opary v akutní fázi, pokud aplikace výplní, botoxu či laserové ošetření – nejdříve po 14 dnech od daného výkonu.
Trpíte-li alergiemi, nutno upozornit.
Příprava – odlíčení a očištění pokožky spec. gelem a vodou
Ošetření – nanesení hydrogelu, následně peelingu – je pociťován štípáním, které vymizí po 3 minutách, peeling se smývá vodou po 8 – 10 minutách.Následně naneseme

 

Krém L – protizánětlivý, vysoce antioxidační, zklidňuje, hydratuje, regeneruje a chrání citlivou a podrážděnou pleť.
Po ošetření – 3-4 dny dodržovat tyto pokyny: ráno a večer použít krém L, nepoužívat žádný odličovací prostředek, ani mýdlo, jen čistou vodu nebo micerální vodu, /make up lze normálně používat/, nemýt vlasy šampónem, nebarvit vlasy, nedrhnout ručníkem obličej, vyvarovat se páry, sauny, solária, horkým koupelím,cvičení, posilování, prašnému prostředí, /pozor na horkou troubu nebo myčku/. Použití ochranného krému se slunečním faktorem /28 a více/ minimálně 14 dnů po aplikaci.
Frekvence ošetření: následné ošetření nejdřív za 1 týden, nepřesáhnout však 14 dnů. Celkem 5 x – 6 x
 

Před zákrokem :

Při lékařském peelingu dermatolog či dermatologická sestra aplikuje dle typu a míry poškození pleti kyselinu patřičné, již dostatečně vysoké koncentrace a po uplynutí několika minut ji zneutralizuje. Bezprostředně po zákroku je pokožka napjatá, zarudlá, může mírně otéci nebo mohou vzniknout krusty. Pro zklidnění se aplikuje speciální gel . Pokožka se postupně jemně olupuje. Během 5 až 14 dnů (podle typu použitého peelingu) se pleť výrazně zlepší a peeling je možné opakovat.

Individuálně si můžete se svým lékařem dohodnout buď jeden radikálnější zákrok, či sérii peelingů. Vždy však klient musí striktně dodržovat pokyny lékaře a chránit svůj obličej před slunečními paprsky. Dlouhodobě je pak vhodné pleť udržovat pomocí domácího peelingu.Pozor na OPARY !

Doporučujeme doplnění peelingu o LGM- tedy laserovou gelovou masku , která i samotná regeneruje pokožku , vyhlazuje ji a po peelingu ji rychle zklidní . Viz ceník.

Chemický peeling je vhodný pro ženy i pro muže nejrůznějšího věku. Díky výborným výsledkům u aktivních forem akné bývá doporučován také mladistvým.


 

3. Oxy-Geneo +


Je revolučním ošetřením pleti. Poskytuje vynikající výživu pokožky a okysličení pokožky zevnitř s klinicky prokázanými výsledky proti stárnutí pleti. Kombinace s  r a d i o f r e k v e n c í  zlepšuje kvalitu pleti tím, že vyvolá regeneraci kolagenu a elastinu. Výsledkem je hladší a pevnější pokožka, redukce jemných linek a vrásek, vylepšení kožní struktury, okamžitě viditelný dlouhodobý účinek.

Kontraindikace
: rakovina kůže /současná nebo v anamnéze/, těhotenství a kojení, vředy, ekzém, vyrážka,křehká, oteklá, spálená nebo zraněná kůže, akutní akné, rosacea, dermatitis, psoriasis, aktivní   Herpes Simplex /opar/,  cévní poruchy v ošetřované oblasti, těžká souběžná onemocnění /dekompenzovaný diabetes, nervové a srdeční onemocnění, rakoviny/, jakékoliv estetické postupy v nedávné době, týkající se ošetřované oblasti, nedávné používání produktů isotretionu- musí posoudit náš lékař při konsultaci.

Nežádoucí účinky: vzácné, pokud se vyskytnou,jsou obvykle dočasné, přetrvávají-li déle jak 24 hod, kontaktovat lékaře /nadměrné zarudnutí nebo otok, svědění, podráždění kůže, škrábance, viditelné  kapiláry, citlivost na dotek, změny pigmentace/.

Průběh ošetření :

Příprava: odlíčení, osušení
Ošetření:

Po ošetření: nanesení hydratačního krému + SPF ochranný faktor , vyvarovat se sluníčka bezprostředně po ošetření a používat ochranný krém s faktorem +50

Frekvence ošetření: STAČÍ 2 ošetření po týdnu

Délka ošetření: přibližně 40 min.

Přípravky pro ošetření:


Náš názor: perfektní ošetření pro rychlé vypnutí pokožky !

Podívejte se také na stránky firmy vyrábějící tento přístroj.


C e n í k : viz odkaz


 


nahoru NAHORU
tisk TISK
Navigace
Nabídka
Rychlý kontakt