Vyšetření znamének
Centrum pro léčbu otoků
Centrum pro estetickou medicínu
Centrum pro choroby kožní a pohlavní
úvod  Úvod / O nás

O nás

Vážení klienti,

Vítejte na stránkách dermatologické a estetické kliniky MUDr. Silvie Rafčíkové , MBA.
Kožní klinika VZHLED již 13 let patří ke špičce moravské kožní a estetické medicíny, poskytuje profesionální služby v oblasti korektivní dermatologie, dermatovenerologie, lymfologie, podiatrie a laserterapie. Nabízíme vyšetření a následně odstranění mateřských znamínek a výrustků laserem či chirurgicky, trvalou depilace laserem, odstraníme cévky a zarudnutí laserem se skenerem a chlazením, vyhlazení vrásek aplikací botulotoxinu. Provádíme  různé metody omlazení -plasmaterapie, frakční laser, peeling. Léčíme jizvy, odstraňujeme chrápání, léčíme otoky a celulitidu (lymfodrenáž), specializujeme se na léčbu akné a nově také o prevenci zhoubného melanomu systémem total body mapping. Kožní ambulance je hrazená ze zdravotního pojištění.

K prestižnímu postavení  přispělo nejen nejmodernější vybavení přístroji a zkušený tým odborníků, které by měly být u takové kliniky samozřejmostí , ale hlavně věrnost k základní filozofii našeho pracoviště  a tou je střízlivost a soudnost v estetické medicíně, diskrétnost ke každému klientovi, zavádění nejmodernějších ale ověřených poznatků a metod do praxe. Doufáme, že tento přístup přivedl kliniku do současné pozice a že si toto postavení bude dále upevňovat.

Velmi si vážíme, že jste si k ošetření vybrali naši kliniku . Vynasnažíme se s celým kolektivem, abyste u nás byli spokojeni.

Jsme tu pro Vás.

Jsme akreditovaná ambulance Ministerstva zdravotnictví : Ministerstvo zdravotnictví udělilo našemu centru Akreditaci pro specializačního vzdělávání lékařů pro obor ambulantní dermatovenerologie. Akreditace je známkou dokonalého vybavení a dokonale vzdělaného personálu.Tímto naše pracoviště může pečovat nejen o Vás ale vychovávat další nadějné dermatovenerology.

Jsme výukové pracoviště lékařské fakulty MU Brno pro obor dermatovenerologie a korektivní dermatologie. Vychováváme mladé studenty medicíny.

vedoucí lékař kliniky
MUDr. Silvie Rafčíková, MBA


           


Dovolujeme si Vám nabídnout i další pracoviště v našem Centru zdraví a krásy na www.centrumzdraviakrasy.eu .

2019181716151413121110987654321
nahoru NAHORU
tisk TISK
Navigace
Nabídka
Rychlý kontakt