Vyšetření znamének
Centrum pro léčbu otoků
Centrum pro estetickou medicínu
Centrum pro choroby kožní a pohlavní
úvod  Úvod / Novinky / Kontrola znamének

Kontrola znamének

Bojíte se melanomu ? Dobře děláte. Každý 3. člověk na světě na melanom zemře a pokud se neodstraní včas, je léčba velmi svízelná. Čtěte více...
Melanom je zhoubný nádor vznikající z pigmentových buněk kůže, ale také z pigmentových buněk na sítnici oka, na duhovce a dokonce na mozkových plenách- zde jsou melanomy naštěstí velmi vzácné. Nicméně na kůži jsou dobře sledovatelné. Nezapomeňte- melanom vzniká z UV záření, genetické dispozice a třeba poruch imunity. Melanom nevzniká zraněním znaménka !

Ještě nedávno stačilo nalézt melanom ve stadiu znaménka, které se viditelně mění. Toto samozřejmě platí stále, ale nově dokážeme najít znaménko, které se mění už před tím, než si ho všimneme pouhým okem a  k tomu použijeme  digitální dermatoskop. A protože většina melanomů vzniká z volné kůže jako nové znaménko, je nutné najít i všechny nově vzniklá znaménka a to je úkol pro TOTAL BODY MAPPING. 

Naše pracoviště se tomuto problému velmi věnuje a důkazem toho je návštěva českých celebrit, které se o své zdraví starají také. A to jak slavná módní návrhářka paní  Beáta Rajská , tak Super Miss Internet Alena Prešnajderová a její kolegyně.

Objednejte se na 731 444 997 s. Milada Dlabajová. Akutně změněná znaménka bereme  ihned !

vedoucí dermatoskopického pracoviště s.Milada
nahoru NAHORU
tisk TISK
Navigace
Nabídka
Rychlý kontakt