Vyšetření znamének
Centrum pro léčbu otoků
Centrum pro estetickou medicínu
Centrum pro choroby kožní a pohlavní
Podiatrie a lékařská pedikůra
úvod  Úvod / Novinky / Pandemie

Pandemie

Pandemie

Milí pacienti a pacientky.
Vzhledem k situaci s pandemií oznamujeme, že trvá od 16.3. uzavření pracoviště pedikůry- sestřičky mají u sebe telefon 731 444 929- můžete se kontaktovat a domluvit se. Pokud potřebujete poslat léky, volejte 731 444 995, sestra Vás spojí s lékařem nebo pište na email: info@vzhled.cz. Pokud patříte mezi starší ročníky a ohrožené pacienty a jste objednáni k vyšetření, zavolejte, zkusíme se domluvit telefonicky a Váš problém vyřešit, aniž byste opustili domov.

Jak to bude fungovat ?

Od pondělka  30.3. ordinujeme "normálně", stále neprovádíme estetické zákroky, které by mohly mít vliv na průběh případné koronavirové infekce,popř. ohrozit ošetřující personál - informace na 731 444 995.  Nutné lymfodrenáže jsme upravili tak, aby byla v místnosti vždy jen jeden klient. Totéž se týká běžné ordinace a proto prosíme, abyste dodrželi hodinu objednání a neshlukovali se zbytečně v čekárně, i my se budeme snažit, abychom čas strávený s pacienty zbytečně neprotahovali.

Před vstupem do budovy vždy ZVOŇTE. Přijde Vám otevřít personál a bude Vás instruovat.

Pracujeme v respirátorech a s maximální ochranou (jak pro nás, tak pro Vás). Při vyšetření, kde je nutný bližší kontakt (dermatoskop, excize, lymfodrenáže, odběr krve..), dostanete na Vaši roušku ještě jednu od nás. 

Bez kvalitní roušky Vás nevpustíme do budovy - musí dobře krýt obličej: nos i ústa a musí  dobře přiléhat k obličeji. Kapesník přidržovaný rukou nestačí a také nestačí např.rolák přes ústa.

Vzhledem k pandemii ošetřujeme jen telefonicky objednané pacienty - pokud chcete přijít akutně, musíte se telefonicky ohlásit. Netýká se to  např. vyzvednutí žádanky, receptu, přinesení vzorku atd.. Tady je ale možné, že budete muset chvilku počkat před budovou, než se uvolní prostor. 

                                         Dodržujte dostatečný odstup mezi sebou. 

      S úctou Vaše klinika.
Navigace
Nabídka
Rychlý kontakt
Newsletter
Orlová
Tel.: +420 596 230 100
Mob.: +420 731 444 995
           +420 731 444 997
Karviná
Tel.: +420 596 380 644
Mob.: +420 731 444 998
NAPIŠTE NÁM NAPIŠTE NÁM
poradna PORADNA
Přihlašte se k odběru a získávejte nejnovější informace.

 
 

Vzhled.cz
Vytvořilo ELINE web s.r.o.
Copyright 2014 AR MEDICAL s.r.o., všechna práva vyhrazena
NAŠI PARTNEŘI
webdesign ostrava

facebook