Vyšetření znamének
Centrum pro léčbu otoků
Centrum pro estetickou medicínu
Centrum pro choroby kožní a pohlavní
úvod  Úvod /

Odstranění vrásek a jizviček

Odstranění vrásek:

Zde si řekneme,které metody se užívají k odstranění vrásek na obličeji a jak se od sebe liší.

1.BOTULOTOXIN typu A

Žhavou stálicí v oblasti korektivní dermatologie je využití látky zvané botulotoxin v boji proti vráskám. Tato látka se již dlouhá léta používá v neurologii pro uvolnění svalových křečí a dermatologové si až poměrně nedávno všimli jejího překvapivého účinku při aplikaci v oblasti obličeje. 
Botulotoxin je látka, jež uvolňuje křeče svalů a tím odstraňuje mimické vrásky. Metoda použití botulotoxinu je velmi jednoduchá a téměř bezbolestná. Lékař látku aplikuje několika velmi jemnými vpichy těmi nejtenčími jehličkami do problémové partie obličeje. (Na přání pacienta je možné nanést na místo ošetření znecitlivující krém, jenž citlivost sníží, ale tato jednoduchá aplikace je ve své podstatě tak nenáročná, že není nutná ani tato lokální anestezie.)V místě aplikace botulotoxin přeruší nervosvalové spojení a tím zabrání mimickému svalu v jeho smršťování, které je hlavní příčinou tvorby mimických vrásek. Tento efekt trvá max.čtyři měsíce, postupně odeznívá a po odeznění je vhodné aplikaci zopakovat. Zároveň už nedochází k návratu smršťovací schopnosti svalu v původní míře. Postupně se smršťovací funkce snižuje, časem se zcela potlačí a vráska se přestává tvořit.

Opakováním se také prodlužuje trvanlivost žádaného efektu. Tedy čím déle tuto terapii podstupujete, tím delší jsou i intervaly mezi návštěvami  -protože se odnaučíte mimické svaly používat. Pokud již po několika letech nebudete chtít v aplikacích pokračovat , nedojde k zhoršení stavu, ale vrátíte se do doby před aplikací botulotoxinu.

Nejčastěji bývá botulotoxin aplikován do oblasti mezi obočí, ale je možné také využít jeho působení v oblasti čela nebo očí .
Chtěla bych klientky a klienty ubezpečit , že ačkoli je jedná o toxin , aplikace v rukou vyškoleného a zkušeného lékaře  je jedna z nejbezpečnějších v moderní estetické medicíně.

Aplikaci provádí vždy lékař .

  


 

2.CHEMICKÝ PEELING

Chemický peeling se ve světě stal pro mnohé ženy neodmyslitelnou součástí běžné péče o pleť, používají jej v pravidelných intervalech již po řadu let. Odměnou jim je výrazná regenerace a omlazení pleti, redukce nežádoucí nerovnoměrné pigmentace pleti a odstranění poškozených vrstev buněk.
Chemický peeling Vám pomůže, pokud je Vaše pokožka unavená nebo poškozená sluncem, dokáže korigovat drobné jizvičky, počínající vrásky a výborně si poradí i s drobnými pigmentovými skvrnami. Uspokojivě vyřeší také problémy s akné a nadměrným maštěním kůže (rozšířené póry).

Před zákrokem :

Při lékařském peelingu dermatolog či dermatologická sestra aplikuje dle typu a míry poškození pleti kyselinu patřičné, již dostatečně vysoké koncentrace a po uplynutí několika minut ji zneutralizuje. Bezprostředně po zákroku je pokožka napjatá, zarudlá, může mírně otéci nebo mohou vzniknout krusty. Pro zklidnění se aplikuje speciální gel . Pokožka se postupně jemně olupuje. Během 5 až 14 dnů (podle typu použitého peelingu) se pleť výrazně zlepší a peeling je možné opakovat.

Individuálně si můžete se svým lékařem dohodnout buď jeden radikálnější zákrok, či sérii peelingů. Vždy však klient musí striktně dodržovat pokyny lékaře a chránit svůj obličej před slunečními paprsky. Dlouhodobě je pak vhodné pleť udržovat pomocí domácího peelingu.Pozor na OPARY !

Doporučujeme doplnění peelingu o GM- gelovou masku , která i samotná regeneruje pokožku , vyhlazuje ji a po peelingu ji rychle zklidní . Viz ceník.

Chemický peeling je vhodný pro ženy i pro muže nejrůznějšího věku. Díky výborným výsledkům u aktivních forem akné bývá doporučován také mladistvým.


 

3.REJUVENACE = omlazení kůže:


Dermabraze ,Oxy-Geneo +, Frakční laser a laserový peeling, mesoterapie, Traylife plasmaterapie

A/ DERMABRAZE


Metoda diamantové mikrodermabraze spočívá v jemném mechanickém obroušení povrchových struktur kůže. Vhodná je zejména u kůže s rozšířenými póry a jemnými nerovnostmi a tzv. stařeckými skvrnami na obličeji.
foto distributora medimplant: před po zákroku
Ošetření spočívá v dotykovém působení ploché vakuové sondy, pokryté diamantovou drtí o různé hrubosti. Výsledkem této peelingové metody je zjemnění povrchu ošetřované pleti, prokrvení a zlepšení drobných nerovností. U některých pigmentací s povrchově uloženým pigmentem se mohou zlepšit i tyto projevy.

Většina žen dnes už ví, že kosmetické zákroky vedou nejen ke zlepšení vizáže a zdraví, ale zároveň vyžadují určitý čas na léčení a představují i jisté drobné riziko. Každý z nás je jiný, každý chceme jinak velkou změnu, každý máme rozdílné množství času, který můžeme věnovat svému zevnějšku. Revoluční rejuvenace DERMABRAZÍ umožňuje pacientovi, aby si sám časově i finančně řídil svoji léčbu. 

Diamantovou mikrodermabrazí se ošetřuje hlavně obličej, dekolt, krk a hřbety rukou. Kombinováním s jinými metodami (např. s biostimulační laserovou maskou) se výrazně zvyšuje účinnost. Zvlášť efektní je užití sér ke zvýšení účinku.
Informace o tomto zákroku na 731 444 997 sestra Milada Dlabajová


B/ Oxy-Geneo +


Je revolučním ošetřením pleti. Poskytuje vynikající výživu pokožky a okysličení pokožky zevnitř s klinicky prokázanými výsledky proti stárnutí pleti.

Kombinace s r a d i o f r e k v e n c í zlepšuje kvalitu pleti tím, že vyvolá regeneraci kolagenu a elastinu. Výsledkem je hladší a pevnější pokožka, redukce jemných linek a vrásek, vylepšení kožní struktury, okamžitě viditelný dlouhodobý účinek.

Kontraindikace: rakovina kůže /současná nebo v anamnéze/, těhotenství a kojení, vředy, ekzém, vyrážka,křehká, oteklá, spálená nebo zraněná kůže, akutní akné, rosacea, dermatitis, psoriasis, aktivní Herpes Simplex /opar/, cévní poruchy v ošetřované oblasti, těžká souběžná onemocnění /dekompenzovaný diabetes, nervové a srdeční onemocnění, rakoviny/, jakékoliv estetické postupy v nedávné době, týkající se ošetřované oblasti, nedávné používání produktů isotretionu- musí posoudit náš lékař při konsultaci.

Nežádoucí účinky: vzácné, pokud se vyskytnou,jsou obvykle dočasné, přetrvávají-li déle jak 24 hod, kontaktovat lékaře /nadměrné zarudnutí nebo otok, svědění, podráždění kůže, škrábance, viditelné kapiláry, citlivost na dotek, změny pigmentace/.


Průběh ošetření :


Příprava - odlíčení, osušení

Ošetření
a) nanesení výživného gelu /obsahuje přírodní aktivní složky/
b) ošetření pomocí unikátní kapsle /je složena z biouhličitanu sodného a kys.citronové/Tato kapsle na povrchu kůže ve styku s gelem vyvolá okamžitou reakci, která následně vyvolá-exfoliaci horní odumřelé vrstvy pleti


c) očištění pokožky, osušení
d) nanesení masážního gelu a provedení masáže speciální hlavicí
e) očištění, osušení
f) ošetření pomocí radiofrekvence /RF/Frekvence ošetření – STAČÍ 2 ošetření po týdnuDélka ošetření - přibližně 40 min.


Náš názor : perfektní ošetření pro rychlé vypnutí pokožky !

C/ plasmaterapie


Omlazení pomocí vlastní krve zavádíme na žádost našich pacientek.

Je to moderní metoda anti-aging medicíny, která umožňuje omlazení také za použití krve, ale naší vlastní. Mládí je totiž skutečně ukryté v nás, stačí ho jen získat a znova využít.

Díky odběru malého množství krve a jeho zpracování přímo před našima očima se oddělí ta vzácná, omlazující část. říká se jí krevní plazma. Je bohatá na růstové faktory a bílkoviny, které pokožku regenerují a startují v ní procesy omlazení. To vše zcela přirozenou cestou takže nehrozí alergie nebo přenosy chorob.

Jsou různé metody plazmaterapie. Ty nejmodernější umožňují jednoduše oddělit a aktivovat plazmu s použitím separačního gelu. 


D/ CO2 frakční resurfacing


Úkolem tohoto zákroku je barevné sjednocení a současně odstranění nerovností kůže, souběžně se stimuluje i tvorba kolagenu, jež přispívá k tomu, aby pokožka byla pružnější.
Indikace :


Ošetření pro trvalé odstranění vrásek a jizev


Ošetření CO2 frakčním laserem je invazivní zákrok, při kterém dochází k porušení integrity kůže a může být proveden pouze odborně proškoleným lékařem s dlouhou zkušeností. Samotný zákrok trvá v průměru 45 minut a není nikterak bolestivý. Zákrok je vhodné absolvovat v zimních měsících a jeho provedení není věkově limitované.
Před ošetřením

Před samotným zákrokem je nutná konzultace s lékařem zaměřená na komplexní zjištění zdravotního stavu a vhodnosti provedení tohoto zákroku. Po konzultaci je klientovi aplikováno lokální anestetikum (EMLA) a je ponecháno individuálnímu působení (30 - 45 minut dle citlivosti pacienta). Před samotným zákrokem je zcela odstraněno.
Po ošetření

Po ošetření je pokožka zarudlá a lehce opuchlá. Po odstranění zbytků pokožky je pleť ochlazena a následně ošetřena speciální hojivou mastí a ochranným krémem s vysokým faktorem. Během následujících dní by se pacient měl vyvarovat jakéhokoli kontaktu s UV zářením bez speciální ochrany a měl by používat speciální výživnou mast s hojivými účinky. Samotné vyhojení trvá týden a omezený pobyt na sluníčku je doporučen po dobu jednoho měsíce.


Měly byste vědět: Po zákroku se doporučuje zůstat doma přibližně 4 až 5 dnů.

lze ošetřit i menší plochy - cena dohodou

Náš názor : hluboká změna kůže , nenahraditelná pro jizvy po akne !

těsně po zákroku:


 


Chcete vidět , co umí OxyGeneo ?
Oxy Geneo - 3 v 1 - a to doslova. Přijďte, budete nadšeni.
16.03.2015
Existuje život bez vrásek ?
Chcete vědět víc ?
20.09.2014
OXY GENEO +
Novinka pro rychlou regeneraci kůže.
09.03.2014
nahoru NAHORU
tisk TISK
Navigace
Nabídka
Rychlý kontakt