Vyšetření znamének
Centrum pro léčbu otoků
Centrum pro estetickou medicínu
Centrum pro choroby kožní a pohlavní
úvod  Úvod /

Plasmaterapie

Omlazení pomocí vlastní krve zavádíme na žádost našich pacientek.


Je to moderní metoda anti-aging medicíny, která umožňuje omlazení také za použití krve, ale naší vlastní. Mládí je totiž skutečně ukryté v nás, stačí ho jen získat a znova využít.

Díky odběru malého množství krve a jeho zpracování přímo před našima očima se oddělí ta vzácná, omlazující část, říká se jí krevní plazma. Je bohatá na růstové faktory a bílkoviny, které pokožku regenerují a startují v ní procesy omlazení. To vše zcela přirozenou cestou takže nehrozí alergie nebo přenosy chorob.

Jsou různé metody plazmaterapie. Ty nejmodernější umožňují jednoduše oddělit a aktivovat plazmu s použitím unikátního  separačního gelu. Tento je schopen nejen uvolnit růstové faktory z krevních destiček, ale především stimulovat jejich aktivitu. Díky tomu více než 100 růstových faktorů začíná podporovat proces omlazení pleti. Obličej se zpevňuje a projasňuje, vrásky se vyhlazují. Dojde k celkovému prozáření pleti s pocitem omlazení o deset až patnáct let.

Aktivovaná plazma se aplikuje pod vrásky nebo po celé tváři jako při mezoterapii . Lze takto omladit také čelo, dekolt či hřbety rukou. Může pomoci i v procesech regenerace pokožky po různých zákrocích. Vyhlazuje drobné jizvy či nerovnosti kůže.

Celé ošetření trvá jen 20 až 30 min. Navíc žijeme v neustálém spěchu a tak kdo má dnes čas chodit na pět či deset sezení, co vyžadují jiné omlazovací metody? Díky růstovým faktorům vydrží pleť omlazená touto metodou, již po jednom sezení, až osm měsíců.

Proces stárnutí nelze úplně zastavit. Díky novým metodám medicíny proti stárnutí však lze čas trochu pozdržet. Plazmaterapie firmy RegenLab, s využitím „zdrojů“ našeho těla, patří bezesporu mezi těmito metodami k těm nejúčinnějším.

Náš názor:
Výsledek ošetření je viditelný do měsíce, pleť vypadá lépe, je vypnutá a na první pohled rozjasněná.

Efektní omlazení Cena :


Aplikace výplní
nově aplikujeme výplně s vysoce kvalitní kyselinou hyaluronovou
15.12.2020
nahoru NAHORU
tisk TISK
Navigace
Nabídka
Rychlý kontakt