Vyšetření znamének
Centrum pro léčbu otoků
Centrum pro estetickou medicínu
Centrum pro choroby kožní a pohlavní
úvod  Úvod / Centrum pro estetickou medicínu / Odstranění nežádoucích kožních změn

Odstranění nežádoucích kožních změn

V této kapitole probereme odstranění chloupků, pigmentací , skvrn, tetováže....

1. Odstranění chloupků


Před objevem epilace laserem se zdálo, že boj s nechtěnými chloupky je nekonečný. Nyní nám tato technika nabízí způsob účinnější a příjemnější, tedy dokonalý. Použití světla směřuje ke hladké kůži bez nepříjemných pocitů. Jde o metodu například ve srovnání s elektrickou jehlou šetrnější, účinnější a méně bolestivou. Její předností je koncovka, která zasáhne prostor až do 1,9 cm2 na kůži, tedy odstraní mnoho chloupků najednou. Díky vyššímu výkonu je přesvědčivě nejúčinnější.Laserová depilace má účinnou formu chlazení přímo v hlavici a proto je bolestivá je mírně- popisována jako pálení - a dá se použitím krému EMLA změnit na zcela nebolestivou.

Podmínkou úspěchu epilace je zasažení chloupku v růstové fázi zvané anagen. Vzhledem k tomu, že chloupky jsou v době zákroku v různých růstových fázích, je třeba u každého klienta ošetření opakovat vícekrát průměrně 5x-10x. Rychlost zákroku závisí i na barvě ochlupení, tedy čím více pigmentu chloupek má a čím je kůže světlejší, tím snadněji je zničen.

Důležité je také vědět, že kůže by ve chvíli zákroku neměla být vůbec opálená. 
Bolestivost zákroku je u každého pacienta individuální, obecně ale jen drobné pálení.
Ošetřují se nejrůznější místa: např. obličej (horní ret, oblast vousů, brada, tváře), podpaží, hrudník, bikiny-line, horní a dolní končetiny) .
 

Naše pracoviště nabízí 2 typy laserů : Nd:YAG Long Pulse (1064)  a alexandritový laser 755nm Candela. Díky této kombinaci Vás zbavíme chloupků....


2. Pigmentace a skvrny


Říká se, že i pihy mohou být krásné a pihovatý nosík působí leckdy u dívek přímo neodolatelně. Přesto ne každý, komu se pihy či jiné skvrny ve větší míře objevují, je se svým údělem spokojen. Co se jednomu zdá rozkošné, to se pro druhého stává zdrojem pocitu méněcennosti.Podobné reakce jsou však dnes již zbytečné. Existuje totiž způsob, jak tento problém vyřešit :

Pokud se rozhodnete řešit svůj problém  bude ošetření probíhat pravděpodobně takto :
dermatolog posoudí Váš stav a navrhne optimální léčbu.
Zákrok je jen mírně bolestivý a stačí mírně předchladit a stává se bezbolestným a ve většině případů jsou skvrny odstraněny při několika ošetřeních.
K nám můžete zamířit jak s vrozenými, tak i během života nově vzniklými pigmentovými znaménky. Existuje celá řada těch, která nejsou nebezpečná.Posoudíme je povětšinou díky zkušenostem , digitálnímu dermatoskopu a někdy i histologii.

V zásadě však platí, že by každé takové znaménko, skvrnu či flíček měl vždy nejdříve vidět lékař- DERMATOLOG, jenž doporučí typ odstranění. 
Proto buďte velmi obezřetní !

U nás je automatické odeslání na histologické (mikroskopem) vyšetření v dermatohistopatologické laboratoři , která se na kožní projevy specializuje .

Čím odstraňujeme :  alexandritový laser 755nm , ERBIOVÝ laser , CO2 laser  , Q-Switch Neodym-YAG a dermabraze.
Díky nim se snadno a bezpečně zbavíte nejen pigmentových skvrn od sluníčka, jež dovedou potrápit zejména v oblastech obličeje, ramen, zad a dekoltu, ale i tzv. stařeckých skvrn.

3.Permanentní make-up a tetováž

Díky laseru  Q-Switch Neodym-YAG  vám efektivně odstraníme pigmentace, permanentní make-up a také i to nejhlubší profesionální tetování. Kůže přitom absorbuje vysokovýkonné laserové pulsy, které rozbíjí tetovací pigment na malé částice. Ty potom lépe a rychleji vstřebá váš imunitní systém.Počítat ovšem musíte s opakováním ošetření přibližně 6-7x v rozmezí 6 týdnů. 

 

4.Odstranění  drobných žilek hlavně v obličeji

Jedním z nejčastějších problémů dnešních žen a překvapivě i mužů  je přítomnost nápadných cévek na těle a obličeji a strach z tvorby křečových žil. Přitom odstranění rozšířených cévek, které se někdy slévají až ve velké červenofialové skvrny, není již dnes v žádném případě nemožnou či nadmíru bolestivou záležitostí.
Problém rozšířených cévek na obličeji se vyskytuje až u 70 procent dospělé populace nad 35 let. Podstatnými příčinami, které rozjezd rozšířených cévek značně urychlí, mohou být těhotenství, hormonální změny,obezita a slunění.

Laserů na obličejové cévky existuje dnes již celá řada a je důležité, aby pacient věděl, že každý se hodí pro jinou obtíž, že neexistuje jeden laser univerzální.Na našem pracovišti odstraňujeme  cévky hlavně v obličeji

 

5.Diamantová vakuová mikrodermabraze

 

Peelingová metoda diamantové mikrodermabraze spočívá v jemném mechanickém obroušení povrchových struktur kůže. Vhodná je zejména u kůže s rozšířenými póry a jemnými nerovnostmi a tzv. stařeckými skvrnami na obličeji.  Ošetření spočívá v dotykovém působení ploché vakuové sondy, pokryté diamantovou drtí o různé hrubosti. Výsledkem této peelingové metody je zjemnění povrchu ošetřované pleti, prokrvení a zlepšení drobných nerovností. U některých pigmentací s povrchově uloženým pigmentem se mohou zlepšit i tyto projevy.

Diamantovou mikrodermabrazí se ošetřuje hlavně obličej, dekolt, krk a hřbety rukou. Kombinováním s jinými metodami (např. s biostimulační laserovou maskou) se výrazně zvyšuje účinnost. Zvlášť efektní je užití sér ke zvýšení účinku.

Informace o tomto zákroku na 731 444 997 sestra Milada Dlabajová 


Nový server o znaménkách s naší klinikou VZHLED
Zachraňte si život a přijďte si znaménka vyšetřit.
14.02.2016
nahoru NAHORU
tisk TISK
Navigace
Nabídka
Rychlý kontakt