Vyšetření znamének
Centrum pro léčbu otoků
Centrum pro estetickou medicínu
Centrum pro choroby kožní a pohlavní
úvod  Úvod /

Vyšetření znamének

 

 

Vyšetření a kontrola znamének


Kůže je jediný orgán, který je možné kompletně vyšetřit pouhým pohledem, v některých případech to však není zcela dostačující. Hodnocení dermatoskopických nálezů z posledních let ukazuje, že senzitivita dermatoskopického vyšetření pro včasnou diagnózu melanomu je výrazně vyšší než při vyšetření pouhým okem. Jedním z důvodů je, že změny typické pro počínající melanom jsou v dermatoskopu patrné mnohem dříve, než se objeví klinicky a začnou být dostupné i pro běžné vyšetření.
 

 

Znaménka si můžete nechat vyšetřit 4 způsoby :fotofinder

Naše pracoviště jako první v ČR nabízí automatické robotické skenování znamének digitálním dermatoskopem FotoFinder.


 

Jak vyšetření probíhá ?


Kompletní program - bodystudio pro skenování celého těla pomocí druhé posuvné kamery na vertikálním stojanu nejvyšší obrazová Full HD kvalita s možností detailního zobrazení.

1 2 5

Pouze digitální dermatoskop FotoFinder bodystudio. Nejlépe vybavený digitální dermatoskop na trhu. Celosvětově unikátní technologie.

 

Okamžité výsledky změn - např. 3 kontrolní návštěvy Názorné výsledky změn růstu z třech návštěv. Stačí najet myší na zaměřený bod a výsledky jsou ihned k dispozici.

 

 Porovnání znamének před a po změny

Před a Po - zoom náhled v detailu

Moleanalyzer


vyhodnocí vyšetření znamének


Moleanalyzer provádí podrobnou analýzu jednotlivých znamének. Porovná, změří a vyhodnotí parametry znaménka podle databáze a statistického výpočtu s výstupem poskytnutím tzv. druhého názoru pro lékaře. Nový moleanalyzer je schopen otáčet fotografie znamének do schodných pozic při následném - follow up - focení.


Závěr :


Jedná se o výbornou detekci zhoubného melanomu kůže - víme, že až 80% nových melanomů vzniká z volné kůže a je 20-30% ze stávajícího znaménka , proto kontrola počtu znamének je velmi důležitá, protože nejlepší léčbou zhoubného melanomu je časná excize. Vyšetření digitálním dermatoskopem FotoFinder lze abslovovat v každém věku.


Nechte si zkontrolovat Vaše znaménka a objednejte se   731 444 997 , ujme se Vás sestřička MILADA DLABAJOVÁ

 


Telefonický kontakt

telefonní číslo  731 444 997
Kontrola znamének
Bojíte se melanomu ? Dobře děláte. Každý 3. člověk na světě na melanom zemře a pokud se neodstraní včas, je léčba velmi svízelná. Čtěte více...
12.06.2016
Nový server o znaménkách s naší klinikou VZHLED
Zachraňte si život a přijďte si znaménka vyšetřit.
14.02.2016
nahoru NAHORU
tisk TISK
Navigace
Nabídka
Rychlý kontakt